zpovědnice

Zpovědnice

Může se stát, že se člověk dostane do stavu či situace, která je pro jeho okolí či rodinu z nějakého důvodu nepřijatelná. Není možné si o tom s nikým známým promluvit. Na této stránce nabízím možnou alternativu. Můžeš svou zpověď, příběh, či myšlenky napsat do formuláře této stránky. Je na Tobě zda uvedeš své jméno, přezdívku, telefon či email. Není to potřeba. Smyslem této stránky je uvolnění myšlenek či energie, která se v Tobě z nějakého důvodu zastavila. Nebude Tě to dál tížit a Ty můžeš jít životem dál. 


Zaslání Tvého příběhu je neveřejné a anonymní. Pokud budeš chtít nějakou reakci, můžeš uvést svůj telefon či email, na který Ti mohu odepsat. 


Cena zachování energie

Každé konání by mělo být v rámci zachování rovnováhy energie nějak odměněno. Touto odměnou může být i zaslání peněz na účet č. 104791265/2010. Do zprávy pro příjemce napište "zpovědnice". 


Cenu nemám vyčíslenou, tuto cenu si určujete sami, podle toho jak situaci vnímáte a jakou částku mi sami chcete poslat. Pokud mi peníze nechcete nebo nemůžete poslat, pošlete mi alespoň myšlenku "Krasného dne". 


Děkuji.